ÜYELİK

Vsbelectronic.com, Üyelerine özel kampanyalar ve indirim avantajları sağlar.

Satın alma işlemi gerçekleştirebilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir.

Vsbelectronic.com’a ücretsiz üye olabilir, üyelere özel avantaj ve kampanyalardan yararlanabilirisiniz. Hemen üye olmak için tıklayınız.

Vsbelectronic.com’daki üyelik bilgilerinizi,adresinizi ve şifrenizi  Panelim sayfasındaki Bilgilerimi Düzenle adımından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Vsbelectronic.com’a Pazar günü hariç,İletişim sayfasında belirtilen saatlerde mesai saatlerinde +90 535 835 45 75  nolu telefonla ulaşabilir ya da dilediğiniz anda vsb789@hotmail.com  e-posta adresimizden, dilediğiniz her konuda destek alabilirsiniz.

 

SİPARİŞ ADIMLARI

ALIŞVERİŞ SEPETİ

Almak istediğiniz ürünü belirledikten sonra “Sepete At” butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, ürününüzü seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.
                                                     
Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir, miktarlarını değiştirebilir veya sepetinizden çıkarabilirsiniz.

SATIN ALMA ADIMLARI

Sepetinizdeki ürünleri; “Sipariş Et” butonuna tıklayarak satın alabilirsiniz. Satın alma adımlarına geçebilmek için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.

TESLİMAT BİLGİLERİ

Teslimat Adresi ve Fatura adresi
Siparişinizi teslim almak istediğiniz adres,"yeni adrese gönder"seçilmediği sürece,siteye üye olurken belirlemiş olduğunuz adresdir.Daimi adresiniz değiştiğinde panelim sayfasından düzenleyebilirsiniz.

KARGO BİLGİLERİ

Kargo Seçimi
Siparişiniz anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo şirketi ile adresinize teslim edilecektir.
Satın aldığınız ürün; en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edilecek ve yaklaşık 1-3 gün içerisinde elinize ulaşacaktır.

Gönderim Alanı
Vsbelectronic.com sadece Türkiye sınırları dahilinde bulunan illere ürün gönderiminde bulunmaktadır.
        
Kargo Ücreti
Vsbelectronic.com’dan yapılan alışverişlerinizde kargo ücreti alıcı tarafından karşılanmaktadır.Kargo firması ile yaptığımız anlaşma ile çok uygun ucretlerle kargonuzu teslim alacaksınız.

ÖDEME BİLGİLERİ

Ödemelerinizi Banka Havalesi,Kredi Kartınız ile tek çekim ya da taksitli ödeme seçeneklerinden birisini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerinizde siparişi tamamlamak,Kredi kartınızdan ödeme alındı anlamına GELMEZ. Ödemenin gerçekleşip gerçekleşmediğini panelinizden takip ediniz.

SİPARİŞİNİZİN TAMAMLANMASI

Ödeme işleminiz olumlu bir şekilde tamamlandığı takdirde, siparişinizle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-posta tarafımızdan size gönderilir. Bu e-postada siparişinizle ilgili bir takip numarası da (sipariş kodu) yer alacaktır ve siparişinizin durumunu  Panelim  sayfasından takip edebilirsiniz.

Satın alınan ürün, en kısa zamanda anlaşmamız olan kargo firmasına teslim edilir. Kargo firması ürünü, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim eder.

Lütfen Dikkat Ediniz

Kargo paketinizi teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol ederek, kargoda zarar gördüğünü düşündüğünüz ürünü aynı şekilde size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz. Teslim alınmayan kargolar için 0535 835 45 75 nolu telefonla ya da vsb789@hotmail.com adresine e-posta göndererek bilgi vermeniz işlemlerinizi hızlandıracaktır.

 

GARANTİ ve İADE ŞARTLARI

Bu doküman, VSBELECTRONIC Tarafindan satisi yapilan ürünlerin garanti kosullarini açiklar.
Garanti Süresi: Garanti süresi ürünün satis tarihi itibari ile baslar ve 6 (alti) aydir.

Ilk 7 (yedi ) gün içinde birebir degisim garantisi altindadir. Ilk 7 günden sonraki arizalarda yurt disina gönderilir.Yada isteginiz dogrultusunda kendi imkanlarimizla tamir edilmeye çalisilir.Edilemedigi takdirde ise yurt disi garantiside devre disi kalir.Yurt dışı Gönderi gelis ve gidis masraflari kullaniciya aittir ve 50 usd olarak ücretlendirilir.Bekleme süresi max.3 aydir.

Garanti kapsamindaki ürünlerin ilk 7 gün birebir değişim garantisi haricindeki  korgo masraflari kullaniciya aittir.Lütfen ödemeli göndermeyiniz.Kargo sirketine verdigimiz talimat dogrultusunda geri çevrilecektir.

Ürün Iadesi : Satin almis oldugunuz ürünlerin iadesi veya baska bir ürünle degistirilmesi ( ürün aktivasyonu yapildigi için) mümkün degildir.Ancak Aktive yapılmamış,ambalajı bozulmamış ve deforme olmamış ürünler yapılan inceleme sonucunda belirtilen şartlar doğrultusunda iade alınabilir veya başka bir ürünle değiştirilebilir.

Garanti Kapsami :Esasen boxlar garanti altindadir. Kablolar ve akilli kart arizalari garanti kapsami disindadir.

UYARI : Imei degistirme islemi T.C. kanunlari geregi yasal olmayan bir islemdir. Ürünlerimizin tamami Telefonlarin bozuk sorfware (yazilimsal arizalarini) düzeltmek için tamir amaçli satilmaktadir. Satmis oldugumuz ürünlerin üzerinde oynama/modifiye yapilarak (ürünü amaç disi kullanilmasi) imei degistirme (elektronik kimlik degistirme) islemlerinde kullanilmasi yasak ve suçtur.Bu tür illegal islerde kullanilmasindan dogabilecek tüm yasal sorumluluk Son Kullaniciya aittir. Bu islemlerden firmamiz sorumlu tutulamaz.Lütfen bu tür konularda bizlere soru sormayiniz..

Bu siteyi kullanarak tüm kosullari kabul etmis sayilirsiniz.

 

Ürün Değişim ve İade Adresi

Vsbelectronic-Emel Mutluer  adına Aras Kargo

Söğütlü çeşme caddesi.İrfanbey sokak.Kardeşler işhanı No:10 Kat:4/33  Kadıköy - İSTANBUL adresine gönderilmelidir.

Sipariş İptali

Henüz elinize ulaşmamış bir siparişinizi iptal etmek isterseniz, derhal +90 535 835 45 75 nolu telefonla bize ulaşabilir ya da vsb789@hotmail adresine e-posta gönderebilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmedi ise iptal işlemi gerçekleştirilecektir.

Kargoya verilen siparişler için iade - değişim prosedürünü uygulamanız gerekmektedir.

 

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MADDE 1 - TARAFLAR

1.1- SATICI
Ünvanı: Vsbelectronic
Telefon: +90 535 835 45 75
E-posta: vsb789@hotmail.com

1.2- ALICI
Adı/Soyadı/Ünvanı:
Adres:
Telefon:
E-mail:

MADDE 2 - KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait http://www.vsbelectronic.com alan adlı internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 3 - SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN

……………………………………………………..
………………………………………………………

Ürünlerin Cinsi ve Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Satış Bedeli yukarıda belirtildiği gibidir.
Ödeme Şekli:
Teslimat Adresi:
Teslim Edilecek Kişi:
Fatura Adresi:
Kargo Ücreti:

MADDE 4 - GENEL HÜKÜMLER

4.1- ALICI, SATICI'ya ait http://www.vsbelectronic.com alan adlı internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
4.2- Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.
4.3- Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.
4.4- SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
4.5- Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının SATICI'ya ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI'nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
4.6- Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI'nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde SATICI'ya gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI'ya aittir.
4.7- SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakten ve defaten ödenir.
4.8- Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için SATICI'ya gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri SATICI tarafından karşılanacaktır.
4.9- İşbu sözleşme, ALICI tarafından imzalanıp SATICI'ya faks veya posta yolu ile ulaştırılmasından sonra geçerlilik kazanır.

MADDE 5 - CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.
MADDE 6 - CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ve deneme amacı dışında kullanılan ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

MADDE 7 - GENEL HÜKÜMLER

7.1- 18 yaşından küçük kişiler SATICI’dan alış-veriş yapamaz.

7.2- Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından SATICI sorumlu değildir.

MADDE 8 - YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nın veya SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.
Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

SATICI
vsbelectronic


ALICI